З Днем працівників освіти!

Дорогі колеги Верхньовизницького ЗЗСО!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом –

Днем працівників освіти!

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і вимогливість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Адже саме ви у цей важкий час озброюєте наших дітей найціннішим ресурсом - знаннями та вмінням вчитися.

Дорогі колеги, сьогодні хочу подякувати вам за вашу невтомну працю, любов і терпіння!

Хай зерно, яке ви сієте в серцях підростаючого покоління проростає міцними знаннями, добротою та людяністю. Нехай успіхи наших учнів будуть гордістю для вашого серця, нехай кожен урок, проведений вами, дарує дітям не тільки знання, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та вміння ставити високі цілі й з легкістю їх досягати. Залишайтеся такими ж мудрими і добрими, обізнаними, цікавими і чудовими учителями!

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, щедрих урожаїв на освітянській ниві, здійснення всіх мрій та мирного неба над головою!

З глибокою вдячністю

та найкращими побажаннями