Зарахування учнів до 1 класу 2023-2024 навчального року

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочато прийом документів для зарахування учнів в перший клас 2023-2024 навчального року.

При зарахуванні дітей ми дотримуємося Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 (далі – Порядок) та листа МОН України від 16.04.2022 № 1\4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти».

Терміни зарахування

Прийом документів для зарахування до 1 класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів триватиме до 31 травня 2023 року за адресою:

✉ вул. Миру, 56 с. Верхня Визниця.

Документи для зарахування

Для зарахування до 1 класу необхідно подати заяву.

До заяви обов’язково додати:

• копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

• копію ідентифікаційного коду дитини (за наявності)

• оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о

• картку профілактичних щеплень за формою первинної облікової документації №063/о.

Першочергове зарахування за місцем проживання

Першочергово до 1 класу зараховують дітей, місце проживання яких на території обслуговування ЗЗСО підтверджене. Для цього батьки надають документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.