Засідання методичного об'єднання вчителів оздоровчо-естетичного циклу

11 березня 2024 року у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання МО оздоровчо-естетичного циклу на тему «Формування предметних компетентностей на уроках оздоровчо-естетичного циклу». Метою даного засідання було відвідати відкритий урок з образотворчого мистецтва у 1 класі, проведений Яніною Меденці.   Вчителька вдало підібрала і використала на уроці багато різноманітних видів робіт, що призвело до позитивних результатів. Учні захопливо слухали вчителя та старанно виконували всю роботу. Підсумковим етапом уроку стала виставка дитячих робіт, яка була високо оцінена. Обговорення уроку відбулося у піднесеній, дружній  атмосфері.

Також, вчитель музичного мистецтва Микола Євтушенко підготував змістовну доповідь про бінарні уроки та їх вплив на розвиток учнів, підвищення зацікавленості до вивчення уроків мистецтва. Заключним етапом засідання стала оцінка основних професійних якостей педагога, що атестується.