Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД (фото)

23 листопада 2023 року у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД.  Вчителі МО відвідали відкриті уроки.

У 1 класі інтегрований урок з математики провела Олена Кадар на тему «Узагальнення і систематизація знань з теми склад чисел та дослідження властивостей води». На уроці учні повторили вивчений матеріал, а також дослідили властивості води. Дітям було цікаво виконувати завдання, робити дослідження, вони відповідально поставилися до цієї справи.

У 3 -Б класі Тетяна Береш провела відкритий урок з математики на тему «Додавння чисел виду 400+320, 40+320. Додавання суми до числа.» На уроці було використано різні методи та прийоми роботи.  Діти із задоволенням обчислювали вирази і розв'язували цікаві задачі. Особливо учням сподобався усний рахунок з цеглинками "Lego".

Обидва уроки були доповнені елементами національно-патріотичного виховання.

Під час обговорення вчителі обмінювались досвідом, проаналізували відкриті уроки та особливості роботи з обдарованими учнями.