Засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

31 жовтня 2023 року у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу на тему «Модернізація навчально-виховного процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій». Світлана Марцій, голова методоб’єднання, ознайомила присутніх з планом засідання і запропонувала обговорити та затвердити завдання І етапу Всеукраїнських олімпіад предметів природничо-математичного циклу. Неля Черепаня, вчитель фізики, наголосила на те, що необхідно розвивати творчі здібності учнів шляхом залучення їх до участі у різноманітних інтелектуальних конкурсах та іграх, предметних олімпіадах. Також Світлана Гузинець, вчитель географії, поділилася досвідом роботи з використання на уроках інтерактивних технологій навчання. Всі члени методичного об’єднання активно обговорювали питання використання інноваційних технологій у сучасній школі.