Льодова ковзанка. День перший (фото, відео)

Школа – не лише навчання. В темні часи хороша школа може стати промінчиками світла для дітей: відволікти, розвеселити, розрадити. Нас часто питають:

• Як проводять канікули учні вашого закладу?

• Дуже емоційно й цікаво!

В понеділок, 6 лютого, в нашому закладі стартувала серія екскурсійних поїздок. Учні третього та дев’ятого класу разом зі своїми наставниками: Сідор Н.Г., Фурдела В.М., Сарканич В.В. та Безик М.В. весело й цікаво провели час на льодовій ковзанці в місті Мукачеві. Хтось лише вчився кататись, хтось вже майстерно вправлявся. Після ковзанки, з приємною втомою та зголоднівші, дітки залюбки дегустували пропоновані смаколики, гарячий чай. Перепочивши, набравшись сил продовжили веселощі на атракціонах. Головна ціль була досягнута. Діти радо та з задоволенням провели час. Адже, веселощі та спілкування допомагають учням підтримувати емоційний стан та дарувати яскраве дитинство та приємні спогади.

P.S. Передаємо естафету учням четвертих класів. Приємного відпочинку, друзі!

144 перегляди