Навчально-польові збори (фото, відео)

Відповідно до розпорядження голови селищної ради від 25.04.2023 року №64/02-4/1 «Про проведення навчально-польових зборів (навчально-тренувальних занять) з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради», наказу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів від 28.04.2023 року №52 «Про проведення навчально-польових зборів (навчально-тренувальних занять) з учнями 11 класів Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та з метою належного проведення початкової загальновійськової підготовки, вдосконалення знань, умінь І навичок учнів з навчального предмета «Захист України», виконання вправ військової стрільби зі стрілецької зброї, з урахуванням особливостей організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, 02 по 04 травня 2023 року у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів вчителями предмету «Захист України» – Миколою Євтушенком та Мариною Богдан, було проведено навчально-польові збори та практичні заняття з основ медичних знань з учнями 11 класів за рахунок часу, відведеного на предмет «Захист України» на заключному етапі за наступним графіком:

• 02 травня та 03 травня 2023 року – заняття відповідно до освітніх навчальних програм закладу

• 04 травня 2023 року – заняття з вогневої підготовки та проходження курсу з тактичної медицини з юнаками та дівчатами 11 класів з виконання вправ з вогневої підготовки (виконання вправ навчальних стрільб Курсу стрільб КС 1.01.(02-04) 1.1 «стрільба з місця по нерухомим цілях» та проходження курсу тактичної медицини»).

Учні із задоволенням виконували поставлені перед ними завдання, спрямовані на розвиток теоретичних та практичних знань: інструктажі з техніки безпеки, відеоуроки, фізична та вогнева підготовка, надання домедичної допомоги.