Нас єднає мова (фото, відео)

Хто не любить своєї рідної мови,

солодких святих звуків, свого дитинства,

не заслуговує на ім’я людини.

Й. Гердер

21 лютого у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відзначали Міжнародний день рідної мови. З нагоди цього урочистого свята було проведено ряд заходів.

Бібліотекар школи Сніжана Позній підготувала для учнів 6-7 класів виставку літератури на тему «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова» та конкурс читців поезії про рідну мову.

Здобувачі освіти 10-х класів підготували інформаційну годину «Мова – ДНК нації». Мар’яна Павлівна провела з 10-класниками вікторину «Рідне слово».

9, 11 класи підготували цікаву програму «Її Величність – Мова» у форматі інтелектуально-розважального шоу «Хто зверху?» (вчителі: Марія Махлинець та Марія Тягур)

Українська мова – це душа мільйонів українців, загартована історією й відточена творчістю найталановитіших письменників. Нею промовляє дух нашої свободи. Пишаймося рідною мовою!!!