Пам’яті Героїв Небесної Сотні (фото, відео)

«Вас пам’ятати будемо завжди

І з вами будемо боротись за країну.

За ту країну, де нема брехні

За нашу і вашу мирну Україну...»

Герої не вмирають — перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. З метою гідного вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, Європейське майбутнє України, у всіх класах Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшли виховні години: «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Зима, що нас змінила». Під час перегляду документального фільму «Рейд. Сила нескорених», учні мали можливість побачити реальні події, які відбувалися на майдані. Школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті за загиблими під жалобну пісню «Плине кача…», яка стала українським народним реквіємом.