ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ (фото, відео)

В Україні стартував загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Метою даного заходу є популяризація видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти, підтримки у закладах освіти системи фізичного виховання, формування у молоді сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя, залучення талановитих дітей та підлітків для занять у закладах спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю та інших закладів фізичної культури та спорту, покращення спортивного іміджу.

З 22 по 31 січня 2024 року в Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено шкільний етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Ми переможемо!». Змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу визначили кращі спортивні команди закладу. За результатами змагань визначено команди ,які представлять наш заклад на наступному територіальному етапі.

Пліч-о-пліч! Разом до перемоги!