Проєкт «СуперМАМА» (фото, відео)

Мама – найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає першим словам, крокам та іншим навичкам.

Не дарма у світі створили особливе свято для вшанування мами – День матері. В Україні його традиційно святкують в другу неділю травня.

12 травня у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулось свято-проєкт «СуперМАМА» – присвячене Дню матері. Розважально-конкурсну програму підготували учні 2-х класів Разом із класними керівниками Уляною Бобела та Тетяною Береш.

Діти із захопленням декламували вірші, співали, танцювали та брали участь у конкурсах разом з своїми матусями. Як і в усім відомій телепередачі, оцінювали наших мам за трьома критеріями:

1. «Хазяйновитість».

2. «Виховання дітей».

3. «Самореалізація. Мама на всі 100».

Переможцями проєкту «СуперМАМА» стали всі мами.

Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та хорошого настрою.

Щирі вітання всім матусям із прийдешнім святом!