Фінальний (ІV) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм.

Його «Кобзар» – не просто настільна книга. Це святі для нас рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.

Учні ще у школі вивчають багатогранну творчість видатного українського митця.

Сьогодні, 5 лютого 2022 року, Марія Петерлик, учениця 11-А класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяла участь у фінальному (ІV) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який відбувся на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Приємно відзначити, що перед початком змагань Марійку було нагороджено дипломом ІІІ ступеня та пам’ятним подарунком за участь в обласному турі Конкурсу.

Щиро вітаємо з високою нагородою й бажаємо успіхів та високих результатів у наступному етапі.

Висловлюємо слова вдячності Марії Тягур, вчителю української мови та літератури за високий професіоналізм і підготовку учениці.