Хвилююча зустріч (фото)

У нашому закладі відбулась хвилююча зустріч з українським воїном.

10 грудня до учнів Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітав учасник бойових дій на Сході України, випускник нашого закладу Андрій М. Зараз тут в 10 класі навчається його племінниця.

Під час зустрічі воїн розповів учням про свій батальйон, військові події у м. Херсон, про отримане поранення і висловив подяку всім вчителям, працівникам та учнівському самоврядуванню закладу за підтримку й зібрані теплі речі для військових. До речей учні поставили дитячі листи з теплими словами вдячності та патріотичні малюнки. Спакувавши все в коробку, діти написали зверху: «Ми вдячні Вам за те, що оберігаєте рідну землю. Для нас Ви – справжні Герої. Ми гордимося Вами. І бажаємо, щоб Ви живими та здоровими повернулися до рідного дому, до своїх рідних».

Наприкінці зустрічі Андрій М. подарував школі Держаний Прапор України з автографами бійців батальйону, який привіз із зони бойових дій, побажав усім мирного неба та успіхів у навчанні.