Чергове засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

14 грудня 2023 року у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу на тему «Розвиток предметно-методичних та професійних компетентностей педагогів як засіб підвищення предметних та ключових компетентностей учнів». Метою  даного засідання було визначити особливості уроків із застосуванням інноваційних технологій,  розширити знання педагогів про способи, прийоми і форми навчання, що підвищують пізнавальний інтерес здобувачів освіти,  проаналізувати методи оновлення освітнього процесу. Згідно  плану членами  методоб’єднання  було відвідано урок геометрії у 7 класі на тему «Узагальнення і систематизація знань з теми «Трикутники. Ознаки рівності трикутників», який провела вчителька математики та інформатики Юлія Бобела. На уроці Юлія Вікторівна вдало застосувала різноманітні інтерактивні методи навчання, роботу в парах та групах, що сприяло формуванню в учнів  ключових компетентностей. Під час обговорення  колеги ділились своїми враженнями та  досвідом роботи  у проектній діяльності учнів для підвищення якості освіти.

Підсумком засідання став аналіз результатів ІІ етапу Всеукраїнських шкільних олімпіад та плану підготовки до участі в ІІІ (обласному) етапі.