Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів (відео, презентація)

І в мегаполісах, і в маленьких містах адміністрація закладів освіти стикається з ситуаціями виникнення онлайн-ризиків, в які потрапляють діти та підлітки. Зокрема це кібербулінг, шантаж, здирництво, пошук та вивчення невідповідних віку матеріалів, а також надсилання учнями своїх оголених фото. Педагогічні працівники не завжди мають достатньо знань та навичок для успішного та кваліфікованого вирішення таких ситуацій. Згідно з соціологічним дослідженням у межах міжнародного проєкту «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді», 43,5% учнів дуже довіряють своїм викладачам/вчителям, а значить – прийдуть до них за допомогою у критичній ситуації.

Пропонований вебінар допоможе вчителям убезпечити дітей від потрапляння в подібні ситуації, навчаючи їх правильно використовувати можливості інтернету. Крім того, педагоги отримають інформацію щодо ознак, за якими можна виявити переживання такої ситуації учнем, алгоритму дій педагогічних працівників та адміністрації закладу освіти у ситуаціях виникнення онлайн-небезпек, про які їм може бути відомо.

Більше про булінг та заподіяння йому - у нашій рубриці Bully Free Zone