Єднаймося заради миру! (фото,відео)

«Коли наші руки об’єднуються,

ми творимо Непереможний обрій майбутнього»

16 лютого 2024 року Україна відзначає День єднання. Українці вітають один одного і роблять це різними способами. Тож і Верхньовизницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів приєднався до привітань.

Діти одягли вишиванки, прикрашали одяг символічними жовто-блакитними стрічками, а хтось приніс собою на уроки маленькі прапорці або сфотографувався на фоні встановленого прапору. Головне, що ми знову об’єдналися у спільному прагненні проявити свою громадянську позицію та любов до України.

Ранок розпочався з хвилини мовчання за загиблими воїнами та учнівським флешмобом до Дня єднання під гімн України.

Класні керівники провели урочисті заходи, присвячені Дню єднання. Діти об’єднували різні куточки України, відповідаючи на питання вікторини.

Учні старших класів на виховних годинах провели диспути про виникнення свята, усвідомили, що саме вони — майбутнє України, і саме від них, від їхнього світогляду  залежить те, якою буде наша країна у майбутньому.

Сніжана Позній провела захід до Дня єдності «Єдина, Незламна, Могутня Україна!».

Коли серця українців б’ються в унісон, ніхто  не може розділити їх і ніщо не  завадить досягненню їх мрій.

Кожен українець — це краплина великого моря єдності, що надає сили та наполегливості нації!