top of page

День цивільного захисту (фото)Проведення Дня цивільного захисту особливо актуально у 2023 році, під час повномасштабної війни, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення.

03 травня, з метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій, у закладі проведено День цивільного захисту. В рамках Дня ЦЗ проведено тематичні виховні години та уроки з основ медичних знань та Захисту України. Під час яких класні керівники 1-11 класів, вчителі Микола Євтушенко та Марина Богдан, використовували навчальні комп’ютерні презентації, пам’ятки, відеофрагменти, проводили вікторини, тренувальні тести, залучали учнів до розв’язування ситуаційних задач, складання алгоритмів дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема, що сталися на хімічно-небезпечних об’єктах та об’єктах атомної енергетики, відпрацьовували разом з учнями правила поведінки в умовах воєнного стану, порядок дій на випадок евакуації, пожежі, дії за сигналом «Повітряна тривога!», під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів; провели практичні заняття з надання першої домедичної допомоги та стройової підготовки.

Проведені заходи виявили високий рівень відповідальності посадових осіб ЦЗ, чіткі дії педпрацівників з практичних навиків евакуації учнів, закріпили теоретичні і практичні знання учнів щодо дій в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя і здоров’я.

 

Переглянути весь


Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page