top of page

Свято Букваря (фото, відео)Традиційне шкільне свято – свято Букваря відбулося у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно, разом з вчительками Ольгою Поляк та Ольгою Лапей. І як результат – перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, пісні, які не залишили байдужими нікого. А особливо вразили присутніх танець «Жук та Бджілка», «Метелики». Пісня «Зупиніть війну» у виконанні Аміри Шевченко та Софії Гузинець доторкнулась до серця усіх присутніх.

На свято завітали і гості: батьки, голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, голова старостинського округу Михайло Кушнір. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року. Вкінці свята дітки були нагороджені дипломами випускника 1 класу та медалями.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.


 

Переглянути весь


Останні пости

Дивитися всі

留言


Пост: Blog2_Post
bottom of page